Olağanüstü Bir Gece-Ay Işığı Sokağı Şimdi E-Kitap’ta!

potink kitap

Dönemin en önemli yazarlarından bir tanesi olan Stefan Zweig ’i okurlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz. Potink olarak, Zweig’in en önemli eserlerinden Ay Işığı Sokağı ve Olağanüstü Bir Gece’yi tek kitapta topladık. Web, tablet, telefon ve e-kitap ‘tan erişim sağlayabileceğiniz bu iki kitapla uygulamayı tek bir tuşla indirerek olağanüstü hikâyelere doğru yola çıkabilirsiniz.

Stefan Zweig’in, 1922’de yayınlanan ve kısa öykü niteliği taşıyan eseri Ay Işığı Sokağı’nda kahramanla birlikte Fransa’nın bir liman kentine doğru yolculuk yapıyoruz. Liman kentine vardığımızda ise bizi beklenmedik olaylar karşılıyor. Kahramanımız, bu liman kentte bir gece geçirmek durumunda kalıyor. Ay ışığı altında tesadüfen girdiği bir lokalde yaşadıkları ise onun kendi hayatında büyük bir değişim yaşamasını sağlıyor. Aynı zamanda bu lokalde bulunan insanlar  üzerindeki birtakım şeyleri de sorgulamasına sebebiyet veriyor.

potink kitap

Stefan Zweig’in yazmış olduğu bir diğer kitap ise Olağanüstü Bir Gece’dir. Olağanüstü Bir Gece’de ise burjuva sınıfına mensup bir adamın bir gecede hayatının nasıl değiştiği anlatılır. Alt tabaka arasında zamanını geçirerek, sıradan bir pazar gününü hiç de sıradan olmayan bir şekilde bitirir. Çok ufak gibi görünen olayların, esasen insan hayatında nasıl büyük değişimlere sebebiyet verebileceğine değiniyor. E-kitap olarak da bulabileceğiniz bu kitap, Stefan Zweig ’in oldukça etkileyici eserlerinden bir tanesi olarak kabul edilir. İçerisinde hazzın ve suçun barındığı bu olağanüstü geceye tanıklık etmek için siz de ceketinizi giyip güzel bir pazar sabahı için yola çıkabilirsiniz.

Çağa ayak uydurarak teknolojiyle birlikte ilerlediğimiz bu yolda, yayınevimizi takip etmek ve bize destek olmak adına Spotify, e-kitap ve Potink Güncel yazılarımıza erişim sağlayabilir, yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

E-kitap olarak bulabileceğiniz Olağanüstü Bir Gece-Ay Işığı Sokağı’na Google play’den ulaşabilir, ayrıca kitabı sevdiklerinize hediye ederek onları da kendi hikâyenizin içine katabilirsiniz.

İyi okumalar…

Benzer gönderiler

Bir yorum bırak